[vc_row full_width=”stretch_row” content_placement=”middle”][vc_column][et_tabs][et_tab title=”WILDEN” tab_id=”1476864088332-b381c4bd-0272″ img=”4666″][vc_column_text css_animation=”top-to-bottom”]Wilden

Компанія Wilden, що є частиною корпорації Pump Solution Group (PSG), з 1955 року залишається одним з лідерів на ринку промислових насосів.

Продукція компанії – мембранні насоси з пневмопривідом – відома по всьому світу.

27012-2834265metal_pumpsaniflofda3px1

Продукція Wilden широко використовуються в різних видах промисловості: від будівництва до видобувної галузі, від харчових підприємств до хімічних і нафтохімічних заводів.

ОСНОВНІ ПЕРЕВАГИ НАСОСІВ WILDEN:

 • Пневматичні насоси (не електричні)
 • Самовсмоктування
 • Можливість сухого ходу
 • Технологія запобігання замерзанню
 • Робота при перекритій лінії нагнітання насоса без пошкодження
 • Тиск, що змінюється і витрати через регулювання параметрів повітря, що подається
 • Вибухобезпечне виконання
 • Робота без мастила
 • Надійне вмикання та вимикання
 • Можливість пропускання великих твердих включень
 • Простота експлуатації і технічного обслуговування

[rev_slider alias=”enginner2″][/rev_slider][/vc_column_text][/et_tab][et_tab title=”LEWA” tab_id=”1476864088379-22528a23-97f6″ img=”4667″][vc_column_text css_animation=”top-to-bottom”]clogo-273x273-289125

LEWA є провідним світовим виробником мембранних дозуючих насосів, технологічних насосів, комплексних систем обліку. Компанія була заснована в 1952 році і в даний час має 14 дочірніх компаній і більш ніж 100 партнерів з продажу на всіх континентах. В цілому, в компанії LEWA працює понад 1000 осіб. 560 з цих співробітників працюють в нашій штаб-квартирі в Леонберзі, Німеччина.

ecodos_sliderecoflow_beschreibung-transpkolbendosierpumpe_slider

Мембранні і поршневі насоси LEWA забезпечують максимально можливу точність дозування. Вони встановлюють стандарти безпеки, надійності і ефективності, особливо,  коли мова йде про накачування надкритичних рідин.

Кожен насос-дозатор LEWA розроблений з особливими перевагами. Вони включають в себе енергоефективність, низькі витрати на технічне обслуговування, і надзвичайно тривалий термін служби діафрагм. Також, в залежності від моделі, насоси LEWA можуть обробляти надкритичні рідини і зріджений газ. До того ж обладнання відповідає найвищим вимогам нафтогазових, хімічних, косметичних, фармацевтичних та біотехнологічних сфер або продуктів харчування і напоїв.

[rev_slider alias=”lewa”][/rev_slider][/vc_column_text][/et_tab][et_tab title=”Відцентрові насоси SEP” tab_id=”1476879606210-f68350f3-eb2d” img=”4834″][vc_column_text css_animation=”top-to-bottom”]animatedcentrifugalpump

Відцентровий насос – насос, в якому рух рідини і необхідний напір створюються за рахунок відцентрової сили, що виникає при впливі лопатей робочого колеса на рідину.

Принцип дії

Всередині корпусу насоса, який має, як правило, спіральну форму, на валу жорстко закріплене робоче колесо. Воно може бути відкритого типу (диск, на якому встановлені лопаті) і закритого типу – лопаті розміщені між переднім і заднім дисками. Лопаті відігнуті від радіального напрямку в бік, протилежний напрямку обертання робочого колеса. За допомогою патрубків корпус насоса з’єднується з всмоктуючим і напірним трубопроводами.

Якщо корпус насоса повністю наповнений рідиною зі всмоктувального трубопроводу, то при наданні обертання робочого колеса (наприклад, за допомогою електродвигуна) рідина, яка знаходиться в каналах робочого колеса (між його лопатями), під дією відцентрової сили буде відкидатися від центру колеса до периферії. Це призведе до того, що в центральній частині колеса створиться розрідження, а на периферії підвищиться тиск. А якщо підвищується тиск, то рідина з насоса почне надходити в напірний трубопровід. Внаслідок цього всередині корпусу насоса утвориться розрідження, під дією якого рідина одночасно почне надходити в насос із всмоктувального трубопроводу. Таким чином, відбувається безперервна подача рідини відцентровим насосом із всмоктуючого в напірний трубопровід

222244444

654445664%d1%80%d0%be5

Відцентрові насоси бувають не тільки одноступінчастими (з одним робочим колесом), але і багатоступінчатими (з декількома робочими колесами). При цьому принцип їх дії у всіх випадках залишається таким же, як і завжди. Рідина буде переміщатися під дією відцентрової сили, яка розвивається за рахунок робочого колеса, що обертається.

[rev_slider alias=”centerrun”][/rev_slider][/vc_column_text][/et_tab][et_tab title=”Шестеренчасті насоси” tab_id=”1476879624649-04312cb5-d23e” img=”4739″][vc_column_text css_animation=”top-to-bottom”]

320px-Gear_pump_animationШестерінчастий насос із зовнішнім зачепленням працює наступним чином. Провідна шестерня знаходиться в постійному зачепленні з ведучою і приводить її в обертальний рух. При обертанні шестерень насоса в протилежні сторони в зубчатій порожнині всмоктування, виходячи із зачеплення, утворюється розрідження (вакуум). За рахунок цього з гідробака в порожнину всмоктування надходить робоча рідина, яка, заповнюючи западини між зубцями обох шестерень, переміщається зубцями уздовж циліндричних стінок колодязів в корпусі і переноситься з порожнини всмоктування в порожнину нагнітання, де зубці шестерень, входячи в зачеплення, виштовхують рідину з западин в нагнітальний трубопровід.

External gear pump design for hydraulic power applications.Internal gear (Gerotor) pump design for automotive oil pumpsInternal gear (Gerotor) pump design for high viscosity fluids

При цьому між зубцями утворюється щільний контакт, внаслідок чого зворотний перенос рідини з порожнини нагнітання в порожнину всмоктування незначний. Мастило рухомих елементів помпи виробляється рідиною, що перекачується (масло, розплав полімеру та інше), для надходження змащувальної рідини до зон тертя конструкцією насоса передбачаються спеціальні канали в корпусних деталях насоса.

[rev_slider alias=”shesterenki”][/rev_slider][/vc_column_text][/et_tab][et_tab title=”Гвинтові насоси” tab_id=”1476879711376-ccc84734-6ab3″ img=”4671″][vc_column_text css_animation=”top-to-bottom”]

Гвинтовий або шнековий насос – насос, в якому створення напору нагнітаючої рідини здійснюється за рахунок витіснення рідини одним або декількома гвинтовими металевими роторами, що обертаються всередині статора відповідної форми.

pomacpumps-modules-artikelen-fotos-9484_010pomacpumps-modules-artikelen-fotos-9484_008-1

Гвинтові насоси є різновидом роторно-зубчастих насосів і легко виходять з шестерінчастих, шляхом зменшення числа зубців шестерень і збільшення кута нахилу зубців.

Принцип роботи

Перекачування рідини відбувається за рахунок переміщення її вздовж осі гвинта в камері, утвореної гвинтовими канавками і поверхнею корпусу. Гвинти, входячи гвинтовими виступами в канавки суміжного гвинта, створюють замкнутий простір, не дозволяючи рідині переміщатися назад.

[rev_slider alias=”screw”][/rev_slider]

[/vc_column_text][/et_tab][et_tab title=”Роторні насоси” tab_id=”1476879731284-1f41bbfd-3aa8″ img=”4672″][vc_column_text css_animation=”top-to-bottom”]Кулачкові(роторні) насоси відрізняються високою ефективністю, простотою технічного обслуговування і низьким рівнем шуму, мають гігієнічну конструкцію і забезпечують дбайливе перекачування продукту. Вони можуть використовуватися для перекачування рідин:

 • З чутливою структурою
 • З максимальною в’язкістю до 100000 cП
 • З максимальною робочою температурою до 150 °С
 • З максимально допустимим розміром частинок до 28 мм

pomacpumps-modules-artikelen-fotos-7565_034pomacpumps-modules-artikelen-fotos-7565_035pomacpumps-modules-artikelen-fotos-7565_043

Насоси кулачкового типу особливо затребувані в тих випадках, коли при транспортуванні продуктів не допускається порушення їх структури. Це особливо актуально тоді, коли технологічні процеси вимагають перекачування клеїв, ягід та інших продуктів, які потребують плавного і безперервного потоку транспортування. До якостей такого устаткування, що традиційно виділяються, варто віднести:

 • Високий ступінь гігієнічності кулачкових систем, що дає можливість використовувати їх при роботі з харчовими продуктами.
 • Надійну, просту в обслуговуванні конструкцію і міцний корпус насоса, що витримує значне навантаження в процесі експлуатації.
 • Можливість забезпечення рівномірного потоку, надзвичайно м’якого транспортування рідин та інших продуктів.

[rev_slider alias=”rotorny”][/rev_slider]

[/vc_column_text][/et_tab][/et_tabs][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_single_image image=”4970″ img_size=”full” css_animation=”left-to-right” css=”.vc_custom_1478819753868{margin-top: 15px !important;}”][/vc_column][/vc_row]