[vc_row][vc_column][vc_column_text css_animation=”top-to-bottom”]

МБС-Інжиніринг забезпечує технічний супровід і сервісне обслуговування обладнання, доставленого і впровадженого на об’єктах Замовника: пуско-налагоджувальні роботи, початкове навчання персоналу роботі з обладнанням, гарантійне і післягарантійне обслуговування, а також ремонт.

Всі роботи виконуються кваліфікованими та сертифікованими співробітниками нашого підприємства.

Якщо в процесі експлуатації обладнання у Вас виникають питання або складності, ви можете звернутися до наших співробітників за консультацією. Ми допоможемо Вам розібратися в роботі як обладнання в цілому, так і окремих його вузлів і частин.

Наше підприємство активно співпрацює з провідними світовими та вітчизняними виробниками: Emerson TM (США), Honeywell International, Inc. (США), LEWA GmbH (Австрія), FITOK (Китай), SEP (Туреччина).

В процесі експлуатації будь-якого складного обладнання з часом виникає необхідність проведення його технічного обслуговування. Якщо у вашій організації немає власних фахівців, навчених виконувати даний вид робіт, ви можете звернутися до нас. Ми направимо наших фахівців до місця установки вашого обладнання для його обслуговування, а за необхідності й ремонту.

Всі види ремонтів, а також гарантійне та післягарантійне обслуговування проводяться як за місцем знаходження Замовника, так і в нашій лабораторії. Обсяги Виконання робіт, а також їх складність визначаються при проведенні попередніх переговорів та консультацій.

proekt1[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_single_image image=”4970″ img_size=”full” css_animation=”left-to-right” css=”.vc_custom_1478819887274{margin-top: 15px !important;}”][/vc_column][/vc_row]