[vc_row][vc_column][vc_column_text css_animation=”top-to-bottom”]

Будь-який театр починається з вішалки, а будь-яке будівництво починається з проектування.

Проектна документація – це бажання замовника, представлені у вигляді схем, планів розміщення обладнання, специфікацій і кошторисів, оформлені відповідно до вимог нормативних документів. Але це далеко не єдина перевага.

Проект дає замовнику чітке уявлення про вартість і терміни будівництва, дозволяє спланувати графік інвестицій з мінімізацією «шокових» фінансових вкладень, а графік будівництва з мінімізацій технологічних простоїв і, як наслідок, фінансових витрат.

Керуючись саме цими принципами, ми забезпечуємо повний комплекс робіт від передпроектного обстеження та складання технічного завдання до супроводу проектної документації при проходженні експертиз.

МБС-Інжиніринг має великий досвід в проектуванні та реконструкції як компресорних станцій (КС, ДКС) в цілому, так і окремих систем:

  • системи автоматичного управління;
  • установки підготовки паливного, імпульсного і пускового газу;
  • установки очищення газу;
  • установки охолодження газу;
  • системи вібродіагностики ГПА;
  • системи діспетчеризації КС та ін.

Готове креслення або ескізний малюнок не завжди дає повне уявлення про об’єкт, і не завжди можна наочно оцінити зручність стикування деталей або вузлів.

Саме тому розробка проектної документації виконується в системах 3D-проектування, яка, окрім наочного уявлення про готову установку, дозволяє уникнути помилок, неточностей і виявити всі прорахунки ще на стадії проектування.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_message]

Комп’ютерне моделювання дозволяє розглянути вигляд проектованого об’єкта з будь-якої висоти, кута і розташування, дає можливість проаналізувати поведінку виконавчих елементів механізму в процесі експлуатації, виявити всі прорахунки і неточності ще на стадії проектування, а не в процесі виготовлення.

[/vc_message][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_single_image image=”4970″ img_size=”full” css_animation=”left-to-right” css=”.vc_custom_1478819855066{margin-top: 15px !important;}”][/vc_column][/vc_row]